TESTUD TERMAL SAĞLIK VE TURİZM DERNEĞİ

 

Türkiye’nin termal sağlık turizminde hak ettiği noktaya gelmesine katkı sağlamayı amaç edinen TESTUD, bu amaç doğrultusunda Türkiye’deki termal suların ve termal tesislerin dünya çapında tanıtılması için çalışmalar yürütüyor.

 

TESTUD, fizik tedavi, iklim kürü, egzersiz, rehabilitasyon, diyet, psikoterapi, cilt rahatsızlıkları gibi sorunlar nedeniyle tedavi amaçlı seyahat eden turistlere, ülkemizin termal zenginliğini, uluslararası standartlardaki sağlık tesis ve kliniklerini daha yakından tanıtmayı hedefliyor.

Özellikle yurt dışındaki turizm fuarlarına katılım gösteren TESTUD, Türkiye’nin sağlık ve termal turizmdeki potansiyelini birebir tanıtma şansı yakalıyor. Ülkelerin önemli kurum, kuruluş, acenta, tur operatörü ve basın mensuplarıyla yakın ilişkiler kurmaya çalışan TESTUD, Türkiye’nin sağlık ve termal turizmi için lobi faaliyetleri de yürütüyor.

 

Türkiye’nin sağlık ve termal turizm ile termal tesisleri ve sağlık kuruluşlarının tanıtımı için Rusya ve Türkiye’de organizasyon, konferans ve workshoplar düzenleyen TESTUD, Türk firmalarının da tanıtımına da olanak sağlıyor.

 

TESTUD, Türkiye’nin termal ve sağlık turizminde hak ettiği noktaya gelmesine katkı sağlamayı kendine görev edindi.

 

 

Gazi Mah. Çelmen Sok. 4/A Yenimahalle/Ankara
+90 312 213 3700
info@testud.org

All content © TESTUD 2020